PBRC-14.74HR
PBRC-14.74HR Kyocera International Inc. Electronic Components
Виробник: Kyocera International Inc. Electronic Components
Description: CERAMIC RES 14.7400MHZ 10PF SMD
Написати відгук
Інші пропозиції PBRC-14.74HR
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRC-14.74HR PBRC-14.74HR Виробник : AVX / Kyocera PBRC-HR%20Series-934940.pdf Resonators 14.74MHZ