PBRC-7.37AR
PBRC-7.37AR KYOCERA AVX
PBRC%20-A%20Series.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CERAMIC RES 7.3700MHZ SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 2-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -20°C ~ 80°C
Frequency Stability: ±0.3%
Height: 0.091" (2.30mm)
Frequency Tolerance: ±0.5%
Impedance: 30 Ohms
Frequency: 7.37 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 7.3700MHZ SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 2-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -20°C ~ 80°C, Frequency Stability: ±0.3%, Height: 0.091" (2.30mm), Frequency Tolerance: ±0.5%, Impedance: 30 Ohms, Frequency: 7.37 MHz.