Продукція > KYOCERA AVX > PBRV10.00HR70Y000
PBRV10.00HR70Y000
PBRV10.00HR70Y000 KYOCERA AVX
Cermic-Res_Cat.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ 10PF SMD
Features: Built in Capacitor
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 3-SMD, Non-Standard
Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Ceramic
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Frequency Stability: ±0.1%
Height: 0.079" (2.00mm)
Frequency Tolerance: ±0.7%
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10 pF
Frequency: 10 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CERAMIC RES 10.0000MHZ 10PF SMD, Features: Built in Capacitor, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 3-SMD, Non-Standard, Size / Dimension: 0.291" L x 0.134" W (7.40mm x 3.40mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Ceramic, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Frequency Stability: ±0.1%, Height: 0.079" (2.00mm), Frequency Tolerance: ±0.7%, Part Status: Obsolete, Capacitance: 10 pF, Frequency: 10 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PBRV10.00HR70Y000 PBRV10.00HR70Y000 Виробник : KYOCERA AVX Cermic-Res_Cat.pdf Resonators AECQ200 10MHz .7% 10pF -40C to 125C