PBSD-10JLA-G
PBSD-10JLA-G ProLight Opto
PBSD-10JLA-G.pdf
Виробник: ProLight Opto
Category: UV LEDs
Description: Power LED; UV; 48°; 2000mA; 10W; λd: 390÷400nm; 6÷7.6VDC; 7x7x5.7mm
Operating temperature: -40...85°C
Type of diode: power LED
LED lens: transparent
LED colour: UV
Wavelength: 390...400nm
Dimensions: 7x7x5.7mm
Radiant power: 2000...3200mW
LED current: 2000mA
Operating voltage: 6...7.6V DC
Maximum power: 10W
Viewing angle: 48°
LED version: EMITER
Shape: square
на замовлення 88 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: UV LEDs, Description: Power LED; UV; 48°; 2000mA; 10W; λd: 390÷400nm; 6÷7.6VDC; 7x7x5.7mm, Operating temperature: -40...85°C, Type of diode: power LED, LED lens: transparent, LED colour: UV, Caution!: UV diodes emit harmful radiation to your eyes and skin. Use protective equipment when working with them., Wavelength: 390...400nm, Dimensions: 7x7x5.7mm, Radiant power: 2000...3200mW, LED current: 2000mA, Operating voltage: 6...7.6V DC, Maximum power: 10W, Viewing angle: 48°, LED version: EMITER, Shape: square.