PBSD-12FLA-KC
PBSD-12FLA-KC ProLight Opto
DS-1518_12W_PBSD-12FLA-KC_v1.7.pdf
Виробник: ProLight Opto
Category: UV LEDs
Description: Power LED; UV-C; 120°; 400mA; 12W; λd: 265÷280nm; 15÷21VDC; SMD
Operating temperature: -40...85°C
Type of diode: power LED
LED lens: quartz; transparent
Mounting: SMD
LED colour: UV-C
Wavelength: 265...280nm
Dimensions: 7x7x1.6mm
Radiant power: 180...215mW
LED current: 400mA
Operating voltage: 15...21V DC
Maximum power: 12W
Viewing angle: 120°
Front: flat
Manufacturer series: ProEngine
LED version: EMITER
Shape: lambertian
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: UV LEDs, Description: Power LED; UV-C; 120°; 400mA; 12W; λd: 265÷280nm; 15÷21VDC; SMD, Operating temperature: -40...85°C, Type of diode: power LED, LED lens: quartz; transparent, Mounting: SMD, LED colour: UV-C, Wavelength: 265...280nm, Dimensions: 7x7x1.6mm, Radiant power: 180...215mW, LED current: 400mA, Operating voltage: 15...21V DC, Maximum power: 12W, Viewing angle: 120°, Front: flat, Manufacturer series: ProEngine, LED version: EMITER, Shape: lambertian.