PBSD-12JLA-KC
PBSD-12JLA-KC ProLight Opto
DS-1516_12W_PBSD-12JLA-KC_v1.7.pdf
Виробник: ProLight Opto
Category: UV LEDs
Description: Power LED; UV-C; 48°; 400mA; λd: 265÷280nm; 15÷21VDC; 7x7x5.8mm
Shape: lambertian
Type of diode: power LED
LED colour: UV-C
Operating temperature: -40...60°C
Wavelength: 265...280nm
Dimensions: 7x7x5.8mm
Radiant power: 145...175mW
LED current: 400mA
Operating voltage: 15...21V DC
Viewing angle: 48°
на замовлення 27 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: UV LEDs, Description: Power LED; UV-C; 48°; 400mA; λd: 265÷280nm; 15÷21VDC; 7x7x5.8mm, Shape: lambertian, Type of diode: power LED, LED colour: UV-C, Operating temperature: -40...60°C, Wavelength: 265...280nm, Dimensions: 7x7x5.8mm, Radiant power: 145...175mW, LED current: 400mA, Operating voltage: 15...21V DC, Viewing angle: 48°.