PC-16-1500B12 Pulse Electronics
PC%2CDPC_Low_Freq_Open-Style_Lam_Xfrmrs.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 24VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 41.28mm L x 57.15mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.75 lb (340.19 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 24VA
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 3A, Series 1.5A
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 34.93mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 24VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 41.28mm L x 57.15mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.75 lb (340.19 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 24VA, Voltage - Isolation: 1500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 3A, Series 1.5A, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 34.93mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No.