Продукція > VISHAY DALE > PC-2533R00JE14
PC-2533R00JE14 Vishay Dale
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CER HOUSED 33 OHM 25W 5%
Power (Watts): 25W
Tolerance: ±5%
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -65°C ~ 275°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Obsolete
Resistance: 33 Ohms
Написати відгук
Description: RES CER HOUSED 33 OHM 25W 5%, Power (Watts): 25W, Tolerance: ±5%, Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 2.500" L x 0.625" W (63.50mm x 15.88mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -65°C ~ 275°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Part Status: Obsolete, Resistance: 33 Ohms.