PC-28-30B58 Pulse Electronics
PC,DPC_Low_Freq_Open-Style_Lam_Xfrmrs.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: PWR XFMR LAMINATED 1VA TH
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 25.40mm L x 34.93mm W
Mounting Type: Through Hole
Type: Laminated Core
Weight: 0.157 lb (71.21 g)
Termination Style: PC Pin
Primary Winding(s): Single
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 1VA
Voltage - Isolation: 1500Vrms
Current - Output (Max): Parallel 60mA, Series 30mA
Voltage - Primary: 115V
Height - Seated (Max): 21.08mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V
Center Tap: No
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 1VA TH, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 25.40mm L x 34.93mm W, Mounting Type: Through Hole, Type: Laminated Core, Weight: 0.157 lb (71.21 g), Termination Style: PC Pin, Primary Winding(s): Single, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 1VA, Voltage - Isolation: 1500Vrms, Current - Output (Max): Parallel 60mA, Series 30mA, Voltage - Primary: 115V, Height - Seated (Max): 21.08mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 14V, Series 28V, Center Tap: No.