Продукція > VISHAY DALE > PC-50100R0KE66BKT
PC-50100R0KE66BKT
PC-50100R0KE66BKT Vishay Dale
pcqc.pdf
Виробник: Vishay Dale
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 10%
Power (Watts): 50W
Tolerance: ±10%
Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm)
Features: Flame Proof, Safety
Packaging: Bulk
Package / Case: Radial, Rectangular Case
Temperature Coefficient: ±300ppm/°C
Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm)
Composition: Wirewound
Operating Temperature: -55°C ~ 275°C
Mounting Feature: Brackets
Coating, Housing Type: Ceramic
Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm)
Part Status: Obsolete
Resistance: 100 Ohms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES CHAS MNT 100 OHM 10%, Power (Watts): 50W, Tolerance: ±10%, Lead Style: Quick Connects, 0.250" (6.35mm), Features: Flame Proof, Safety, Packaging: Bulk, Package / Case: Radial, Rectangular Case, Temperature Coefficient: ±300ppm/°C, Size / Dimension: 3.543" L x 0.748" W (90.00mm x 19.00mm), Composition: Wirewound, Operating Temperature: -55°C ~ 275°C, Mounting Feature: Brackets, Coating, Housing Type: Ceramic, Height - Seated (Max): 0.748" (19.00mm), Part Status: Obsolete, Resistance: 100 Ohms.