Продукція > PACTECH > PC-US2-EXT2-18-G
PC-US2-EXT2-18-G
PC-US2-EXT2-18-G Pactech
PC-US2-EXT2-LL-X-WM-2.jpg
Виробник: Pactech
Description: USB 2.0 FF INTERNAL EXT CBL 18"
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Tin
Color: Beige
Length: 1.50' (457.20mm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: USB 2.0 FF INTERNAL EXT CBL 18", Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Tin, Color: Beige, Length: 1.50' (457.20mm), Shielding: Shielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Usage: Internal USB Extension Cable, Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.