Продукція > PACTECH > PC-US2-EXT2-24-G
PC-US2-EXT2-24-G
PC-US2-EXT2-24-G Pactech
PC-US2-EXT2-LL-X-WM-2.jpg
Виробник: Pactech
Description: USB 2.0 FF INTERNAL EXT CBL 24"
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Socket
Contact Finish: Tin
Color: Beige
Length: 2.00' (609.60mm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: USB 2.0 FF INTERNAL EXT CBL 24", Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Socket, Contact Finish: Tin, Color: Beige, Length: 2.00' (609.60mm), Shielding: Shielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Usage: Internal USB Extension Cable, Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.