Продукція > PACTECH > PC-US2-EXT2-MF-36-K
PC-US2-EXT2-MF-36-K
PC-US2-EXT2-MF-36-K Pactech
PC-US2-EXT2-MF-LL-X-sentout-1.png
Виробник: Pactech
Description: USB 2.0 MF INTERNAL EXT CBL 36"
Packaging: Bulk
Connector Type: Socket to Plug
Contact Finish: Tin
Color: Black
Length: 3.00' (914.40mm)
Cable Termination: Crimp
Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm)
Написати відгук
Description: USB 2.0 MF INTERNAL EXT CBL 36", Packaging: Bulk, Connector Type: Socket to Plug, Contact Finish: Tin, Color: Black, Length: 3.00' (914.40mm), Shielding: Shielded, Number of Positions: 10, Number of Rows: 2, Usage: Internal USB Extension Cable, Cable Termination: Crimp, Pitch - Connector: 0.100" (2.54mm), Part Status: Active.