PC2415XNM36 TE Connectivity Laird
Виробник: TE Connectivity Laird
Description: RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-N MALE 36"
Packaging: Bulk
Mounting Type: Bracket Mount
Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz
Gain: 13.9dB
Termination: RP-N Male
Number of Bands: 1
VSWR: 1.5
Antenna Type: Yagi
Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz)
Frequency (Center/Band): 2.4GHz
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF ANT 2.4GHZ YAGI RP-N MALE 36", Packaging: Bulk, Mounting Type: Bracket Mount, Frequency Range: 2.4GHz ~ 2.5GHz, Gain: 13.9dB, Termination: RP-N Male, Number of Bands: 1, VSWR: 1.5, Antenna Type: Yagi, Frequency Group: UHF (2GHz ~ 3GHz), Frequency (Center/Band): 2.4GHz, Part Status: Obsolete.