PC312-24H-X
PC312-24H-X Picker Components
Relay-PC312.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY TELECOM SPDT 3A 24V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 70°C
Termination Style: PC Pin
Approval Agency: cURus
Relay Type: Telecom
Coil Current: 15 mA
Coil Type: Non Latching
Seal Rating: Sealed - Fully
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 300VAC, 48VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 18 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 5 ms
Coil Insulation: Class B
Load - Max Switching: 900VA, 144W
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM SPDT 3A 24V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 70°C, Termination Style: PC Pin, Approval Agency: cURus, Relay Type: Telecom, Coil Current: 15 mA, Coil Type: Non Latching, Seal Rating: Sealed - Fully, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 300VAC, 48VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 18 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 5 ms, Coil Insulation: Class B, Load - Max Switching: 900VA, 144W.