PC323-12L-X
PC323-12L-X Picker Components
Relay-PC323.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Termination Style: PC Pin
Relay Type: Telecom
Coil Current: 12.5 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au)
Contact Form: DPDT (2 Form C)
Contact Rating (Current): 3 A
Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 9 VDC
Operate Time: 4.5 ms
Release Time: 1.5 ms
Part Status: Active
Coil Insulation: Class B
Approval Agency: cURus
Load - Max Switching: 750VA, 144W
на замовлення 4712 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY TELECOM DPDT 2A 12V, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Termination Style: PC Pin, Relay Type: Telecom, Coil Current: 12.5 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Material: Silver Nickel (AgNi), Gold (Au), Contact Form: DPDT (2 Form C), Contact Rating (Current): 3 A, Switching Voltage: 250VAC, 48VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 9 VDC, Operate Time: 4.5 ms, Release Time: 1.5 ms, Part Status: Active, Coil Insulation: Class B, Approval Agency: cURus, Load - Max Switching: 750VA, 144W.