PC40EER40-Z
PC40EER40-Z TDK Corporation
PC40EER40-Z_Spec.pdf
Виробник: TDK Corporation
Description: FERRITE CORE EER PCS40 2PC SET
Packaging: Tray
Tolerance: ±25%
Material: PC40
Length: 1.575" (40.00mm)
Width: 0.524" (13.30mm)
Height: 0.882" (22.40mm)
Core Type: EER
Supplier Device Package: EER 40
Finish: Uncoated
Gap: Gapped
Part Status: Active
Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.658
Effective Length (le) mm: 98.0
Effective Area (Ae) mm²: 149.0
Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 14600.0
на замовлення 41 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE CORE EER PCS40 2PC SET, Packaging: Tray, Tolerance: ±25%, Material: PC40, Length: 1.575" (40.00mm), Width: 0.524" (13.30mm), Height: 0.882" (22.40mm), Core Type: EER, Supplier Device Package: EER 40, Finish: Uncoated, Gap: Gapped, Part Status: Active, Core Factor (ΣI/A) mm⁻¹: 0.658, Effective Length (le) mm: 98.0, Effective Area (Ae) mm²: 149.0, Effective Magnetic Volume (Ve) mm³: 14600.0.