PC537-1C-12S-X
PC537-1C-12S-X Picker Components
PC537.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V
Features: Sealed - Fully
Packaging: Tube
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 47.2 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Switching Voltage: 28VDC - Max
Must Release Voltage: 1.5 VDC
Must Operate Voltage: 6.9 VDC
Operate Time: 4 ms
Release Time: 1.5 ms
на замовлення 1798 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 30A 12V, Features: Sealed - Fully, Packaging: Tube, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 47.2 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Switching Voltage: 28VDC - Max, Must Release Voltage: 1.5 VDC, Must Operate Voltage: 6.9 VDC, Operate Time: 4 ms, Release Time: 1.5 ms.