Продукція > PICKER COMPONENTS > PC7150-1A-C2-24C-RN-X
PC7150-1A-C2-24C-RN-X
PC7150-1A-C2-24C-RN-X Picker Components
PC7150.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 24V
Features: Resistor
Packaging: Bag
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Quick Connect - Multiple Sizes
Coil Current: 132 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 75 A
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 2.4 VDC
Must Operate Voltage: 15.6 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 2 ms
Part Status: Active
на замовлення 212 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 24V, Features: Resistor, Packaging: Bag, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Quick Connect - Multiple Sizes, Coil Current: 132 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 75 A, Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 2.4 VDC, Must Operate Voltage: 15.6 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 2 ms, Part Status: Active.