PC7447AMGH1000NB
PC7447AMGH1000NB e2v Technologies
doc0833e.pdf
Виробник: e2v Technologies
MPU PowerPC 7447A Processor RISC 32bit 0.13um 1GHz 1.8V/2.5V 360-Pin HITCE CBGA
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук