PC7447AVGH1167NB
PC7447AVGH1167NB e2v Technologies
doc0833e.pdf
Виробник: e2v Technologies
MPU PowerPC 7447A Processor RISC 32bit 0.13um 1.167GHz 1.8V/2.5V 360-Pin HITCE CBGA
Написати відгук