PC775-1A-24C-X
PC775-1A-24C-X Picker Components
Relay-PC775.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 24V
Features: IP54 - Dust Protected, Water Resistant
Packaging: Tray
Mounting Type: Chassis Mount
Coil Voltage: 24VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Screw Terminal
Coil Current: 120 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPST-NO (1 Form A)
Contact Rating (Current): 75 A
Switching Voltage: 32VDC - Max
Must Release Voltage: 4.8 VDC
Must Operate Voltage: 15.6 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 5 ms
на замовлення 132 шт:
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPST 75A 24V, Features: IP54 - Dust Protected, Water Resistant, Packaging: Tray, Mounting Type: Chassis Mount, Coil Voltage: 24VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Screw Terminal, Coil Current: 120 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPST-NO (1 Form A), Contact Rating (Current): 75 A, Switching Voltage: 32VDC - Max, Must Release Voltage: 4.8 VDC, Must Operate Voltage: 15.6 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 5 ms.