PC784-1C-12S-X
PC784-1C-12S-X Picker Components
PC784.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Packaging: Tube
Features: Sealed - Fully
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -25°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Coil Current: 125 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Contact Rating (Current): 40 A
Switching Voltage: 28VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC
Operate Time: 10 ms
Release Time: 10 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V, Packaging: Tube, Features: Sealed - Fully, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -25°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Coil Current: 125 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Contact Rating (Current): 40 A, Switching Voltage: 28VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 10 ms, Release Time: 10 ms.