PC785-1C-12S-D-X
PC785-1C-12S-D-X Picker Components
PC785.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V
Packaging: Tube
Features: Diode, Sealed - Fully
Mounting Type: Socketable
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: Plug In
Coil Current: 110 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.2 VDC
Must Operate Voltage: 7.2 VDC
Operate Time: 5 ms
Release Time: 2 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 35A 12V, Packaging: Tube, Features: Diode, Sealed - Fully, Mounting Type: Socketable, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: Plug In, Coil Current: 110 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 1.2 VDC, Must Operate Voltage: 7.2 VDC, Operate Time: 5 ms, Release Time: 2 ms.