Продукція > PICKER COMPONENTS > PC792B-1C-P-12S-D-X
PC792B-1C-P-12S-D-X
PC792B-1C-P-12S-D-X Picker Components
PC792B.pdf
Виробник: Picker Components
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V
Features: Diode, Sealed - Fully
Packaging: Bag
Mounting Type: Through Hole
Coil Voltage: 12VDC
Operating Temperature: -40°C ~ 125°C
Termination Style: PC Pin
Coil Current: 133.3 mA
Coil Type: Non Latching
Contact Form: SPDT (1 Form C)
Switching Voltage: 75VDC - Max
Must Release Voltage: 1.8 VDC
Must Operate Voltage: 7.8 VDC
Operate Time: 7 ms
Release Time: 2 ms
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RELAY AUTOMOTIVE SPDT 40A 12V, Features: Diode, Sealed - Fully, Packaging: Bag, Mounting Type: Through Hole, Coil Voltage: 12VDC, Operating Temperature: -40°C ~ 125°C, Termination Style: PC Pin, Coil Current: 133.3 mA, Coil Type: Non Latching, Contact Form: SPDT (1 Form C), Switching Voltage: 75VDC - Max, Must Release Voltage: 1.8 VDC, Must Operate Voltage: 7.8 VDC, Operate Time: 7 ms, Release Time: 2 ms.