PC8144TVT1000
PC8144TVT1000 NXP USA Inc.
Виробник: NXP USA Inc.
Description: DSP 1GHZ HI-TEMP 783BGA
Packaging: Tray
Package / Case: 783-BFBGA, FCBGA
Mounting Type: Surface Mount
Interface: Ethernet, I²C, SPI, TDM, UART, UTOPIA
Type: SC3400 Core
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ)
Non-Volatile Memory: External
On-Chip RAM: 10.5MB
Voltage - I/O: 3.30V
Voltage - Core: 1.00V
Clock Rate: 1GHz
Supplier Device Package: 783-FCPBGA (29x29)
Part Status: Obsolete
Написати відгук
Description: DSP 1GHZ HI-TEMP 783BGA, Packaging: Tray, Package / Case: 783-BFBGA, FCBGA, Mounting Type: Surface Mount, Interface: Ethernet, I²C, SPI, TDM, UART, UTOPIA, Type: SC3400 Core, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (TJ), Non-Volatile Memory: External, On-Chip RAM: 10.5MB, Voltage - I/O: 3.30V, Voltage - Core: 1.00V, Clock Rate: 1GHz, Supplier Device Package: 783-FCPBGA (29x29), Part Status: Obsolete.