PC911223KA TE Connectivity Passive Product
DDEController?Action=srchrtrv&DocNm=1773264&DocType=DS&DocLang=English
Виробник: TE Connectivity Passive Product
Description: TRIMMER 22K OHM 1W PC PIN TOP
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±10%
Packaging: Bulk
Adjustment Type: Top Adjustment
Size / Dimension: Round - 0.630" Dia (16.00mm)
Mounting Type: Through Hole
Termination Style: PC Pins
Resistive Material: Cermet
Part Status: Last Time Buy
Resistance: 22 kOhms
Number of Turns: 1.0
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TRIMMER 22K OHM 1W PC PIN TOP, Power (Watts): 1W, Tolerance: ±10%, Packaging: Bulk, Adjustment Type: Top Adjustment, Size / Dimension: Round - 0.630" Dia (16.00mm), Mounting Type: Through Hole, Termination Style: PC Pins, Resistive Material: Cermet, Part Status: Last Time Buy, Resistance: 22 kOhms, Number of Turns: 1.0.