PC96-288-192-1.5
PC96-288-192-1.5 t-Global Technology
PC96.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 288MMX192MM
Packaging: Bulk
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0591" (1.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity: 2.5W/m-K