PC96-56-60-2.5 t-Global Technology
PC96.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 56X60MM
Packaging: Bulk
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0984" (2.500mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Outline: 56.00mm x 60.00mm
Thermal Conductivity: 2.5W/m-K
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 56X60MM, Packaging: Bulk, Material: Non-Silicone, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0984" (2.500mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Outline: 56.00mm x 60.00mm, Thermal Conductivity: 2.5W/m-K, Part Status: Obsolete.