PC98-230-230-3.0
PC98-230-230-3.0 t-Global Technology
PC98.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 230MMX230MM WHITE
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.118" (3.00mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Outline: 230.00mm x 230.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K