PC98-230-230-5.0
PC98-230-230-5.0 t-Global Technology
PC98.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 230MMX230MM WHT
Material: Non-Silicone
Shape: Square
Thickness: 0.197" (5.00mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Outline: 230.00mm x 230.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K