PC98-288-192-1.0
PC98-288-192-1.0 t-Global Technology
PC98.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 288MMX192MM WHT
Material: Non-Silicone
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0394" (1.000mm)
Type: Interface Pad, Sheet
Outline: 288.00mm x 192.00mm
Thermal Conductivity: 5.0W/m-K