Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PC99-100-100-0.06-0
PC99-100-100-0.06-0
PC99-100-100-0.06-0 t-Global Technology
PC99.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 100MMX100MM YLW
Packaging: Box
Color: Yellow
Material: Phase Change Compound
Shape: Square
Thickness: 0.0024" (0.060mm)
Type: Phase Change Pad, Sheet
Outline: 100.00mm x 100.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K