Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PC99-107.95-61.98-0.06
PC99-107.95-61.98-0.06 t-Global Technology
PC99.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 107.95MMX61.98MM YLW
Material: Phase Change Compound
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0024" (0.060mm)
Type: Phase Change Pad, Sheet
Outline: 107.95mm x 61.98mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K