Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PC99-150-150-0.06-0
PC99-150-150-0.06-0
PC99-150-150-0.06-0 t-Global Technology
tg--series-PartNumber.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM YLW
Shape: Square
Thickness: 0.0024" (0.060mm)
Type: Phase Change Pad, Sheet
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K