Продукція > T-GLOBAL TECHNOLOGY > PC99P-150-150-0.1-0
PC99P-150-150-0.1-0
PC99P-150-150-0.1-0 t-Global Technology
tg--series-PartNumber.pdf
Виробник: t-Global Technology
Description: THERM PAD 150MMX150MM GRAY
Packaging: Box
Color: Gray
Material: Phase Change Compound
Shape: Square
Thickness: 0.0039" (0.100mm)
Type: Phase Change Pad, Sheet
Outline: 150.00mm x 150.00mm
Thermal Conductivity: 1.3W/m-K