PCAN0603E1200BST0
PCAN0603E1200BST0 Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 1/2W 120ohm 0.1% 75V 25ppm
на замовлення 115 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук