PCAN1206H20R0BBBS
PCAN1206H20R0BBBS Vishay / Thin Film
Виробник: Vishay / Thin Film
Thin Film Resistors - SMD 2W 20ohms 0.1% 50ppm
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук