PCD-25-1400B
PCD-25-1400B MEAN WELL USA Inc.
PCD-25-spec.pdf
Виробник: MEAN WELL USA Inc.
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-18V 1.4A
Features: OTP, SCP
Packaging: Box
Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm)
Voltage - Output: 12 ~ 18V
Type: Constant Current
Operating Temperature: -30°C ~ 60°C
Termination Style: Wire Leads
Voltage - Input (Max): 295VAC
Approval Agency: CB, CE, cURus
Ratings: IP42
Efficiency: 80%
Topology: AC DC Converter
Current - Output (Max): 1.4A
Dimming: Triac
Voltage - Input (Min): 180VAC
Part Status: Active
Power (Watts): 25 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3.75 kV
DigiKey Programmable: Not Verified
на замовлення 101 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LED DRIVER CC AC/DC 12-18V 1.4A, Features: OTP, SCP, Packaging: Box, Size / Dimension: 3.31" L x 2.24" W x 1.16" H (84.0mm x 57.0mm x 29.5mm), Voltage - Output: 12 ~ 18V, Type: Constant Current, Operating Temperature: -30°C ~ 60°C, Termination Style: Wire Leads, Voltage - Input (Max): 295VAC, Approval Agency: CB, CE, cURus, Ratings: IP42, Efficiency: 80%, Topology: AC DC Converter, Current - Output (Max): 1.4A, Dimming: Triac, Voltage - Input (Min): 180VAC, Part Status: Active, Power (Watts): 25 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3.75 kV, DigiKey Programmable: Not Verified.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCD-25-1400B PCD-25-1400B Виробник : MEAN WELL PCD-25-spec.pdf LED Power Supplies 25.2W 12-18Vout 1400mA 180-295VAC