PCN10-32P-2.54DSA
PCN10-32P-2.54DSA Hirose Electric Co Ltd
PCN10%2C12%2C13_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN DIN HDR 32POS
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Style: B
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN HDR 32POS, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.100" (2.54mm), Style: B, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Number of Rows: 2.