PCN10-64ACS-2.54DSA
PCN10-64ACS-2.54DSA Hirose Electric Co Ltd
PCN10,12,13_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN DIN RCPT 96POS PCB GOLD
Packaging: Tray
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 96
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Style: C
Number of Positions Loaded: 64
Termination: Solder
Number of Rows: 3
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 96POS PCB GOLD, Packaging: Tray, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 96, Pitch: 0.100" (2.54mm), Style: C, Number of Positions Loaded: 64, Termination: Solder, Number of Rows: 3.