PCN10-64P-2.54DS
PCN10-64P-2.54DS Hirose Electric Co Ltd
PCN10%2C12%2C13_Rev2018.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN DIN HDR 64POS
Packaging: Tray
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 64
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Style: B
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN HDR 64POS, Packaging: Tray, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 64, Pitch: 0.100" (2.54mm), Style: B, Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Number of Rows: 2.