Продукція > HIROSE CONNECTOR > PCN10EA-32P-2.54DSA(72)
PCN10EA-32P-2.54DSA(72)
PCN10EA-32P-2.54DSA(72) Hirose Connector
Виробник: Hirose Connector
DIN 41612 Connectors 32P STRT PIN HDR T/H W/ BRD PREFIX LK PI
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN HDR 32POS PCB GOLD, Features: Board Lock, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 32, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 8.00µin (0.203µm), Number of Rows: 2.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
PCN10EA-32P-2.54DSA(72) Виробник : Hirose Electric Co Ltd document?clcode=CL0583-0079-9-72&productname=PCN10C-20S-2.54DSA(72)&series=PCN10&documenttype=Catalog&lang=en&documentid=D49718_en Description: CONN DIN HDR 32POS PCB GOLD
Features: Board Lock
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 32
Pitch: 0.100" (2.54mm)