Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > PCN10FA-30P-2.54DS(72)
PCN10FA-30P-2.54DS(72) Hirose Electric Co Ltd
PCN10F_Series.pdf
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN DIN HDR 30POS PCB RA GOLD
Packaging: Bulk
Connector Type: Header, Male Pins
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole, Right Angle
Number of Positions: 30
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN HDR 30POS PCB RA GOLD, Packaging: Bulk, Connector Type: Header, Male Pins, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Right Angle, Number of Positions: 30, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Number of Rows: 2.