Продукція > HIROSE ELECTRIC CO LTD > PCN12E-10S-2.54DSA(71)
PCN12E-10S-2.54DSA(71) Hirose Electric Co Ltd
Виробник: Hirose Electric Co Ltd
Description: CONN DIN RCPT 10POS PCB GOLD
Packaging: Bulk
Features: Board Lock
Connector Type: Receptacle, Female Sockets
Contact Finish: Gold
Mounting Type: Through Hole
Number of Positions: 10
Pitch: 0.100" (2.54mm)
Number of Positions Loaded: All
Termination: Solder
Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm)
Number of Rows: 2
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CONN DIN RCPT 10POS PCB GOLD, Packaging: Bulk, Features: Board Lock, Connector Type: Receptacle, Female Sockets, Contact Finish: Gold, Mounting Type: Through Hole, Number of Positions: 10, Pitch: 0.100" (2.54mm), Number of Positions Loaded: All, Termination: Solder, Contact Finish Thickness: 3.94µin (0.10µm), Number of Rows: 2.