Продукція > PILKOR > PCRC42031104
PCRC42031104 PILKOR
Виробник: PILKOR
Category: THT Film Capacitors
Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 250V; THT; ±20%; 17.5mm
Mounting: THT
Type of capacitor: polypropylene
Kind of capacitor: X2
Operating temperature: -40...85°C
Capacitance: 0.1µF
Terminal pitch: 17.5mm
Tolerance: ±20%
Operating voltage: 250V
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: THT Film Capacitors, Description: Capacitor: polypropylene; X2; 100nF; 250V; THT; ±20%; 17.5mm, Mounting: THT, Type of capacitor: polypropylene, Kind of capacitor: X2, Operating temperature: -40...85°C, Capacitance: 0.1µF, Terminal pitch: 17.5mm, Tolerance: ±20%, Operating voltage: 250V.