Продукція > TIMTEL THERMAL > PCS07-SG.50-TC1.5
PCS07-SG.50-TC1.5
PCS07-SG.50-TC1.5 Timtel Thermal
PCS07-SG.50-TC1.5.pdf
Виробник: Timtel Thermal
Description: THERM PAD 152.4 X 279.4 PINK
Packaging: Bulk
Color: Pink
Material: Silicone Pad
Shape: Rectangular
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 152.40mm x 279.40mm
Thermal Conductivity: 1.5W/m-K
Adhesive: None
Backing, Carrier: Fiberglass
Part Status: Active
на замовлення 10 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: THERM PAD 152.4 X 279.4 PINK, Packaging: Bulk, Color: Pink, Material: Silicone Pad, Shape: Rectangular, Thickness: 0.0200" (0.508mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 152.40mm x 279.40mm, Thermal Conductivity: 1.5W/m-K, Adhesive: None, Backing, Carrier: Fiberglass, Part Status: Active.