Продукція > TIMTEL THERMAL > PCS09-SG.50-TC1.2
PCS09-SG.50-TC1.2
PCS09-SG.50-TC1.2 Timtel Thermal
PCS09-SG.50-TC1.2.pdf
Виробник: Timtel Thermal
Description: THERM PAD 196.85 X 196.85 PINK
Packaging: Bulk
Color: Pink
Material: Silicone Pad
Shape: Square
Thickness: 0.0200" (0.508mm)
Type: Gap Filler Pad, Sheet
Usage: Thermally Conductive
Outline: 196.85mm x 196.85mm
Thermal Conductivity: 1.2W/m-K
Adhesive: Tacky - Both Sides
Part Status: Active
на замовлення 9 шт:
Написати відгук
Description: THERM PAD 196.85 X 196.85 PINK, Packaging: Bulk, Color: Pink, Material: Silicone Pad, Shape: Square, Thickness: 0.0200" (0.508mm), Type: Gap Filler Pad, Sheet, Usage: Thermally Conductive, Outline: 196.85mm x 196.85mm, Thermal Conductivity: 1.2W/m-K, Adhesive: Tacky - Both Sides, Part Status: Active.