Продукція > VIKING > PCS125MT470
PCS125MT470
PCS125MT470 Viking
PCS.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 1.8A; R: 75mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 47µH
Operating current: 1.8A
Resistance: 75mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x6mm
Operating temperature: -40...125°C
на замовлення 674 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 14
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 47uH; 1.8A; R: 75mΩ; ±20%; 12x12x6mm; -40÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 47µH, Operating current: 1.8A, Resistance: 75mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x6mm, Operating temperature: -40...125°C.