Продукція > VIKING > PCS127MT1R8
PCS127MT1R8
PCS127MT1R8 Viking
PCS.pdf
Виробник: Viking
Category: Inductors
Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; 8.5A; R: 11mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷125°C
Type of inductor: wire
Mounting: SMD
Inductance: 1.8µH
Operating current: 8.5A
Resistance: 11mΩ
Tolerance: ±20%
Body dimensions: 12x12x8mm
Operating temperature: -40...125°C
на замовлення 336 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 16
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Inductors, Description: Inductor: wire; SMD; 1.8uH; 8.5A; R: 11mΩ; ±20%; 12x12x8mm; -40÷125°C, Type of inductor: wire, Mounting: SMD, Inductance: 1.8µH, Operating current: 8.5A, Resistance: 11mΩ, Tolerance: ±20%, Body dimensions: 12x12x8mm, Operating temperature: -40...125°C.